Hizmetlerimiz

Sizin İçin Ne Yapabiliriz ?

Aracın motor ve motor aksamlarının bilgisayar destekli cihazlarımız ile gerçekleştirdiğiniz test türüdür. Bu test sayesinde hem güvenlik açısından büyük fayda sağlayacak hemde motorunuzun arızalanmasına yol açacak sorunları önceden tespit edip ortadan kaldıracaktır.

Araçların öncelikli olarak torku ve beygir gücü ön plana çıksada sürüş esnasında arası kontrol edemedikten sonra hiçbir anlamı yoktur. Süspansiyonda aracın kontrolü için en önemli ögelerden biridir. Aracın süspansiyon sisteminin amacı aracın lastikleri ile yol arasındaki sürtünmeyi maksimum seviyede yaparak kusur sürüş deneyimi kazandırmaktır. Süspansiyon testide son teknolojik makinalarla ölçüm yapılan bir test aracımızdır.

Fren testi her türlü yol koşullarında ve çeşitli hızlarda güvenli bir halde frenlemenin yapılıp yapılmadığını ölçen bir test türüdür.

Aracın içerisinde bulunan donanımlar kontrol edilir ve raporlanır.

Üst düzey teknolojik ekipmanlarımızla aracın üzerindeki boya kalınlığının mikron değeri ölçülerek yapılan ölçüm şeklidir. Aracın plastik aksanı dışındaki tüm bölgeler incelenerek raporlanır.

Satın alınması planlanan aracın donanımsal olarak kontrolü gerçekleştirilir.

Satın alınması veya satılması planlanan aracın son teknolojik cihazlarla beynine bağlanarak verilen hatalar kontrol edilerek rapor verilir.

Conta yanık testi würth marka cihaz kullanırak tespit edilir. 

Araçlarda güvenli bir sürüş için gerekli testlerden bir taneside yanal kayma testidir. Yalan kayma testi arka ve ön dingillerdeki toe açılarının saniyeler içerisinde kontrol eder. 

Aracın altında bulunnan yağ kaçakları başta olmak üzere bütün alt takımı kontrol edilir.

Teste gelen aracın kilometresi ve hasar kaydı sorgulanır.

Bütün testler kontrol edildikten sonra detaylı rapor çıktısı alınır ve alıcı-satıcıya anlatılır

Bize Ulaşabilirsiniz!

0 (543) 171 45 23